• Kategorie
  • Szukaj
  • Kolby dla chomika

Kolba dla chomika - co to?

Aby dostarczyć Twojemu chomikowi witaminy oraz minerały warto podawać mu różne warzywa, owoce i zioła. Papryka, ogórki czy winogrona są zarówno smaczne jak i zdrowe dla Twojego małego przyjaciela. Oprócz wartości odżywczych, świeże przysmaki pomagają również nawodnić organizm gryzonia.


Innym sposobem dla urozmaicenia diety chomika jest podawanie mu kolby dla chomika. Kolba to taki drewniany patyk otoczony mieszanką zbóż, ziół, warzyw, orzechów i nasion. Dodatkową zaletą kolby jest dostarczenie rozrywki - chomik może ją wykorzystać do wspinania czy podgryzania. To nie wszystko, bo twarde kolby są świetne do ścieranie zębów u chomika. Chomiku muszę ścierać swoje zęby, ponieważ inaczej odbije się to negatywnie na ich zdrowiu. 

Czy kolba jest dobra dla chomika?

Podając chomikowi kolbę należy pamiętać, że jest ona jedynie dodatkiem do diety. Także kolba jest dla chomika dobra, o ile będzie podawana z umiarem i nie zastąpi podstawowej diety.

Ile kosztuje kolba dla chomika?

Kolba dla chomika to bardzo mały wydatek, na który każdy może sobie pozwolić. Ceny wachają się od 4 do 9 zł za dwie sztuki w opakowaniu. Jako, że kolba jest jedynie dodatkiem, w miesięcznym budżecie będzie stanowiła mały procent wydatków na chomika.

 

Wysokiej jakości kolby dla Twojego chomika znajdziesz w sklepie Taka Karma. W naszej ofercie znajdziesz szeroką gamę kolb dla chomika z szerokim wyborem smaków - przetestuj kilka i sprawdź, który odpowiada najlepiej Twojemu przyjacielowi!

Dla Bródna i Zacisza

dowozimy za darmo dla zmówień powyżej 50zł

Polub nas na Facebooku

poznajmy się bliżej ;)

Darmowa dostawa

dla zamówień powyżej 250zł

Polub nas na Facebooku

poznajmy się bliżej ;)

Darmowa dostawa

dla zamówień powyżej 250zł