• Kategorie
  • Szukaj
  • Karma dla kotów Catz Finefood

Wysokiej jakości karma Catz Finefood

Mokra karma dla kotów marki Catz Finefood jest pełnowartościową, pełnoporcjową i zblilansowaną karmą dla Twojego pupila. W jej składzie nie znajdziesz zbóż, za to jest oczywiście wysoka zawartość mięsa. Zarówno mięso jak i ryby użyte w tej karmie są w jakości takiej jak pokarmy dla ludzi. 

 

Żaden produkt Catz Finefood nie zawiera sztucznych dodatków, a składniki pochodzą z najlepszych niemieckich gospodarstw. Twój kot na pewno pokocha Catz Finefood!


Podstawowa karma Catz Finefood Classic

Catz Finefood Classic to podstawowa seria tego producenta w której znajdziesz aż dwanaście różnych smaków zapakowane w różnokolorowe opakowania. W składzie karmy Catz Finefood Classic znajdziesz 70% mięsa oraz podroby. Oprócz dziczyzny, wszystkie smaki z linii Classic są pozbawione glutenu. W swojej naturze, koty polują i żywią się surowym mięsem, dlatego w puszkach i saszetkach Catz Finefood nie znajdziesz zboża, sztucznych barwników, wysokoprzetworzonego mięsa oraz pozostałych składników, których Twój kot nie powinien jeść. Ta karma pełnoporcjowa odwzorowuje naturalne pożywienie kotów. W składzie znajdują się najważniejsze substancje odżywcze takie jak białka naturalnie przeznaczone dla kotów.

 

Prosto z francuskiej kuchni - Catz Finefood Ragout

Ta seria wzięła swoją nazwę od francuskiego dania Ragoût, czyli potrawy z mięsa lub warzyw, pokrojonych na regularnej wielkości cząstki i uduszonych w wywarze rybnym, warzywnym lub mięsnym. W tej karmie producent przygotował delikatne kawałki, wyselekcjonowanego naturalnego mięsa w postaci odpowiedniej wielkości kąsków w pysznym sosie. Specjalne składniki, takie jak wielbłąd, dzika kaczka, omułek i kangur zapewniają wyjątkowe doznania smakowe Twojemu futrzastemu przyjacielowi. Jak zwykle bez żadnych sztucznych dodatków, dodatku cukru, wzmacniaczy smaku ani zbóż.