• Kategorie
  • Szukaj
  • Karma dla kotów Catz Finefood

Wysokiej jakości karma Catz Finefood

Mokra karma dla kotów marki Catz Finefood jest pełnowartościową, pełnoporcjową i zblilansowaną karmą dla Twojego pupila. W jej składzie nie znajdziesz zbóż, za to jest oczywiście wysoka zawartość mięsa. Zarówno mięso jak i ryby użyte w tej karmie są w jakości takiej jak pokarmy dla ludzi. 

 

Żaden produkt Catz Finefood nie zawiera sztucznych dodatków, a składniki pochodzą z najlepszych niemieckich gospodarstw. Twój kot na pewno pokocha Catz Finefood!


Podstawowa karma Catz Finefood Classic

Catz Finefood Classic to podstawowa seria tego producenta w której znajdziesz aż dwanaście różnych smaków zapakowane w różnokolorowe opakowania. W składzie karmy Catz Finefood Classic znajdziesz 70% mięsa oraz podroby. Oprócz dziczyzny, wszystkie smaki z linii Classic są pozbawione glutenu. W swojej naturze, koty polują i żywią się surowym mięsem, dlatego w puszkach i saszetkach Catz Finefood nie znajdziesz zboża, sztucznych barwników, wysokoprzetworzonego mięsa oraz pozostałych składników, których Twój kot nie powinien jeść. Ta karma pełnoporcjowa odwzorowuje naturalne pożywienie kotów. W składzie znajdują się najważniejsze substancje odżywcze takie jak białka naturalnie przeznaczone dla kotów.

 

Prosto z francuskiej kuchni - Catz Finefood Ragout

Ta seria wzięła swoją nazwę od francuskiego dania Ragoût, czyli potrawy z mięsa lub warzyw, pokrojonych na regularnej wielkości cząstki i uduszonych w wywarze rybnym, warzywnym lub mięsnym. W tej karmie producent przygotował delikatne kawałki, wyselekcjonowanego naturalnego mięsa w postaci odpowiedniej wielkości kąsków w pysznym sosie. Specjalne składniki, takie jak wielbłąd, dzika kaczka, omułek i kangur zapewniają wyjątkowe doznania smakowe Twojemu futrzastemu przyjacielowi. Jak zwykle bez żadnych sztucznych dodatków, dodatku cukru, wzmacniaczy smaku ani zbóż.


Karmy monobiałkowe Catz Finefood Purr

Jeśli Twój kot ma problemy z uczuleniem na niektóre pokarmy, z pewnością docenisz produkty monobiałkowe. Mono lub pojedyncze biało oznacza, że w składzie znajduje się tylko mięso oraz podroby z jednego gatunku mięsa. Pozwoli Ci to łatwiej dopasować dietę do zdrowia Twojego zwierzaka.

 

Wszystkie produkty z linii Catz Finefood Purr składają się z przemyślanego zestawu wyłącznie najbardziej wartościowych i naturalnych składników. Oprócz wysokiej zawartości mięsa w ich składzie znajdują się jedynie: bulion, minerały oraz oleje prozdrowotne.

 

Ekologiczne karmy Catz Finefood Bio

Jeżeli chcesz zadbać o środowisko wybierając karmę dla swojego kota, wybierz karmę Catz Finefood Bio, która zawiera wyłącznie składniki z certyfikatami ekologicznymi.

 

Certyfikat ekologiczny zapewnia, że wszystkie składniki karm pochodzą z certyfikowanych ekologicznych hodowli zwierząt, a wszystkie składniki warzyw i owoców pochodzą z certyfikowanego rolnictwa ekologicznego. Daje to gwarancję najwyższej jakości, ale również braku antybiotyków zapobiegawczych, przyspieszaczy wzrostu, syntetycznych pestycydów i nawozów.

 

Kompletna karma dla kotów Catz Finefood Bio:

  • bez tłoczonego mięsa
  • bez mączki kostnej
  • bez zbóż
  • bez dodatku cukru
  • bez genetycznie zmodyfikowanych składników (bez GMO)
  • bez wzmacniaczy smaku, barwników ani konserwantów
  • brak gorszych substytutów białek

 

Dobra karma dla Twojego kota

Dobrze dobrana karma dla kota, to podstawa dla jego zdrowego codziennego życia. W sklepie Taka Karma znajdziesz szeroki wybór najlepszej jakości karm dla kotów. Wśród naszego asortymentu znajdziesz zarówno suchą karmę dla kota, mokrą karmę dla kota jak i przysmaki dla kotów.

Dla Bródna i Zacisza

dowozimy za darmo dla zmówień powyżej 50zł

Polub nas na Facebooku

poznajmy się bliżej ;)

Darmowa dostawa

dla zamówień powyżej 250zł

Polub nas na Facebooku

poznajmy się bliżej ;)

Darmowa dostawa

dla zamówień powyżej 250zł