• Kategorie
  • Szukaj
  • Marka - Wolfsblut

Wolfsblut karmy suche i mokre klasy premium

Wolfsblut to producent karmy dla psów, który starannie tworzy skład karmy, tak aby odpowiednio ją zbilansować i zadbać o zdrowie Twojego psa. Wolfsblut karma dla psów spełni wymagania najbardziej wymagającego pupila, a różnorodność smaków zapewni mu bogate menu. W jej składzie znajdują się same wartościowe i odpowiednio zbilansowane składniki, dzięki czemu wpłynie ona na dobre samopoczucie psa w każdym wieku. Producent kładzie nacisk na racjonalne żywienie, dlatego karmy tworzone są z naturalnych, wysokojakościowych składników. Wolfsblut to karmy, których głównymi składnikami są mięso i ryby pozyskiwane z miejsc, gdzie obowiązują najwyższe standardy jakości.

Mokra karma Wolfsblut

Producent oferuje karmy mokre o niezwykłych połączeniach smakowych, które zasmakują Twojemu pupilowi. Karmy nie zawierają sztucznych dodatków i wypełniaczy, dlatego też można podawać je psom z alergiami lub nietolerancjami pokarmowymi. Mokra karma posiada duży stopień wilgotności, co sprawia, że jest miękka, a jedzenie jej jest wygodne. Kaczka, jagnięcina, mięso renifera i wiele innych wysokiej jakości mięs i ryb połączone z pysznymi dodatkami warzywnymi lub owocowymi to najlepszy możliwy wybór, aby Twój pies przez długie lata mógł cieszyć się dobrym zdrowiem. 

Karma mokra Wolfsblut

Karmy suche Wolfsblut oferowane są w opakowaniach małych, średnich i dużych. Opakowanie można dobrać do potrzeb pupila, tak aby karma zawsze była dla niego dostępna. Sprawdź co zasmakuje Twojemu psu kupując różne mniejsze opakowania karmy. Wybrane przez pupila smaki zamów w dużych opakowaniach i zapewnij mu zapas ulubionej karmy. Karma sucha jest lekkostrawna i łatwo przyswajana przez psa. Odpowiednie porcje wpłyną pozytywnie na pupila zapewniając mu dużo energii na cały dzień. Karmy dodatkowo wzbogacone są o odpowiednio połączone rośliny lecznicze pozyskane z łąk, lasów oraz wody.

Wolfsblut to również karma dla szczeniaczka, która da mu siłę na zabawę i zapewni odpowiedni rozwój. Wolfsblut puppy to witaminy i wartości odżywcze potrzebne szczeniaczkowi od najmłodszych lat. Karmy producenta Wolfsblut to odpowiedni wybór, aby zapewnić Twojemu psu to co najlepsze.


Dla Bródna i Zacisza

dowozimy za darmo dla zmówień powyżej 50zł

Polub nas na Facebooku

poznajmy się bliżej ;)

Darmowa dostawa

dla zamówień powyżej 250zł

Polub nas na Facebooku

poznajmy się bliżej ;)

Darmowa dostawa

dla zamówień powyżej 250zł