• Urine Off Cat & Kitten Formula - do usuwania plam moczu 946ml

Symbol: 3573
Brak towaru
136.55
Wpisz swój e-mail
Jeżeli produkt jest dostępny, wysyłka w ciągu 24 godziny
Cena przesyłki 0
Odbiór osobisty 0
Odbiór osobisty 0
Dostawa W-wa Bródno , Zacisze 0
ORLEN Paczka 8.6
Paczkomaty 24/7 InPost 13
Paczkomaty 24/7 InPost pobranie 16
Kurier 17.99
Kurier pobranie 19.99
Dostępność 0 szt.
EAN 45095003729
Zostaw telefon

Urine Off - Receptura usuwająca mocz kotów oraz kociąt


Likwiduje świeże oraz zastarzałe zabrudzenia moczem, rozkłada kryształy kwasu moczowego, eliminując naturalną przyczynę wyzwalania odruchu „znakowania” terenu przez koty.
 

 • Nie perfumuje i nie maskuje - rzeczywiście likwiduje wszystkie znaczące składniki moczu!
   
 • Stwarza przyjazne otoczenie dla zwierząt i ludzi.
Co to jest Urine Off i jak działa?

Urine Off to wysoko skoncentrowana technologia bioenzymatyczna całkowicie usuwająca plamy i nieprzyjemny zapach, poprzez eliminację głównego składnika moczu, jakim jest kwas moczowy.


Mocz, to pospolite źródło powstawania nieprzyjemnego zapachu oraz plam, które mogą prowadzić do szerzenia się szeregu infekcji. Jest trudny do usunięcia, ponieważ skrystalizowany kwas moczowy pozostaje widoczny jako plamy w fugach czy na innych porowatych powierzchniach nawet na lata. Tradycyjne odplamiacze usuwają składniki moczu, ale nie niszczą jego podstawowego komponentu – kwasu moczowego. Większość domowych środków do czyszczenia plam pochodzących z moczu tylko maskują nieprzyjemne zapachy lub też usuwają je tylko na jakiś czas. W przeciwieństwie do nich, Urine Off „zjada” proteiny oraz kryształy kwasu moczowego usuwając tym samym przyjazne rozwojowi bakterii środowisko.


Wszystkie produkty Urine Off spełniają unijne standardy dotyczące biodegradacji. Nasze produkty nie zawierają alkoholu, etanolu, czynników odwadniających. W naszych produktach zastosowaliśmy tylko surowce pochodzenia naturalnego, z olejkami zapachowymi włącznie.

 

 • Urine Off działa na wszystkich typach powierzchni, łącznie z podłogami oraz płytkami łazienkowymi. Od momentu wejścia na rynek, Urine Off odniósł zdumiewający sukces, a dziś sprzedawane są w ponad 30 krajach świata.
   
 • Urine Off całkowicie i dokładnie usuwa plamy moczu oraz nieprzyjemne zapachy.
   
 • Gwarantowany efekt - nawet na plamach bardzo starych, głęboko zalegających.
   
 • Specjalny produkt do usuwania plam z moczu psów, kotów oraz innych zwierząt domowych, skuteczny nawet na mocz fretki. Usuwa też zabrudzenia z wymiocin, biegunki, krwi oraz innych plam pochodzenia organicznego.
Sposób użycia:

1. Przed użyciem energicznie wstrząsnąć

2. Sprawdzić trwałość kolorów w mało widocznym miejscu.

3. Świeżą plamę moczu usunąć papierowym ręcznikiem.

4. Niezbędne jest nasycenie zabrudzonych miejsc przekraczając obszar plamy.

5. Pozostawić Urine Off dla przereagowania:

 • świeże złogi: kilka minut
 • zastarzałe plamy: miejsce nakryć folią i pozostawić na noc. Zdjąć folię i pozwolić wyschnąć na powietrzu. Potem zastosować Urine Off ponownie i pozostawić na kilka minut. Bardzo stare zabrudzenia mogą wymagać kilkakrotnego powtórzenia zabiegu.


6. Pozostałości po czyszczeniu usunąć za pomocą wody.


Kuwety i gładkie powierzchnie:
szorować za pomocą szczotki, aby wniknąć w zgromadzony mocz.


Dywany i tkaniny:
Zanieczyszczone miejsca zawsze wyczyść za pomocą Urine Off przed praniem. Mocz rozejdzie się na obszarze 2-4 razy większym od zanieczyszczenia i przesiąknie do podłoża. Aby działać skutecznie, Urine Off musi dokładnie zwilżyć brud. Do usuwania pozostałości z dywanu po ostatnim czyszczeniu stosować odpowiednie urządzenie ssące albo spłukać małą ilością wody i osuszyć ręcznikiem usuwając wszystkie osady, minimalizując namoczenie wodą.


Pamiętaj:
kwas moczowy może zniszczyć barwnik na niektórych włóknach! Różnica kolorów może być widoczna pomimo usunięcia moczu.Zalecenia:

Nie rozcieńczać! Nie mieszać z innymi produktami. Nie używać jako odświeżacza powietrza.Skład:

niejonowe środki powierzchniowo czynne <5%, enzymy, środek konserwujący (benzisothiazolinone), kompozycja zapachowa (hexyl cinnamal, butylphenyl methylpropional, linalool)

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie
Dla Bródna i Zacisza

dowozimy za darmo dla zamówień powyżej 50zł

Polub nas na Facebooku

Poznajmy się bliżej ;)

Darmowa dostawa

Dla zamówień powyżej 250zł

Polub nas na Facebooku

Poznajmy się bliżej ;)

Darmowa dostawa

Dla zamówień powyżej 250zł